İKM Prodüksiyon Time lapse Sistemi

Kesintisiz enerji!

İKM’nin geliştirmiş olduğu time lapse sistemidir. Esnekliği sayesinde her türlü iklim şartında çalışır. Tasarım olarak solar enerji ile çalışan sistem, rüzgar enerjisi ve direkt AC / DC enerji ile de çalışabilir.

Kesintisiz bağlantı!

Sistemlerimiz çektiği görüntüleri 3G/4G, Wifi ve kablo LAN bağlantısı kullanarak sunucu tarafına anlık olarak iletebilir. Hatta herhangi bir ağ bağlantısı imkanı bulunmayan yerler için uydu internet sistemlerine adapte edilerek kullanılması mümkündür. Müşterilerimiz kullanıcı adı / şifre ile ile çekilen görüntüleri online (çevrimiçi) olarak takip ederler.

 

Yüksek çözünürlük ve kalite!

Günümüzde akıllı telefonlar bile 4K videolar çekebilmektedir. Bu nedenle sistemlerimiz, çözünürlüğü 4K ve üzerine çıkan fotoğraflar, dolayısıyla da 4K ve üzeri videolar üretecek şekilde tasarlanmıştır Esnek yapısı ile 8K sistemlere de hazırdır. Büyük sensörlü, profesyonel DSLR kameralar ve değişebilen objektifler ile her türlü şarta uyumlu sistemler kurulabilir. Sistemlerimiz 300 farklı marka ve model DSLR / Kompakt fotoğraf makinesi ile çalışabilir.

Aşağıdaki çözünürlük karşılaştırmasını inceleyiniz.

4k-ultra-hd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontrol ve uzaktan erişim!

Sistemimiz uzaktan bağlantılara hazır olarak tasarlanmıştır. Bu sayede çok uzak yerlere kurulmuş sistemlere bağlantı yapılarak, çekim aralığı, beyaz ayarı, kamera ayarları gibi hemen hemen tüm ayarlar değiştirilerek, projenin gidişatına uygun hale getirilebilir.

Nerelerde kullanılabilir?

İnşaat, yapı sektörü dışında iklimsel değişimleri gözlemekte, üretim süreçlerinin izlenmesinde aktif olarak kullanılabilir. Time lapse ile ilgili her türlü hizmeti vermekte olan firmamız, her türlü fikrinize çözüm bulabilecek uzmanlardan oluşmaktadır.