Referanslarımız

ÇAMLICA TV KULESİ TIME LAPSE VE HAVADAN ÇEKİMLERİ

 

 

Çamlıca’daki bütün radyo ve tv kulelerini tek çatı altına toplayacak ve İstanbul’un simgelerinden biri haline gelecek olan Çamlıca TV ve Radyo kulesi projesinin hava çekimleri ve time lapse tekniği ile görüntülenmesi ve süreç sonunda time lapse filmini İKM Prodüksiyon hazırlıyor.

TOKİ TANITIM FİLMİ VE TIME LAPSE

Türkiye’nin en büyük inşaat kuruluşu TOKİ Türkiye’nin çehresini değiştiriyor. Bunu da en iyi İKM time lapse sistemleri ve tanıtım hizmetiyle anlatıyor. İKM seslendirmeden çekime, metin yazımından kurguya kadar iyi bir tanıtım filmi için gerekli herşeyi sağlıyor.

STEAG TANITIM FİLMİ VE TIME LAPSE ÇALIŞMASI

 

Dünyanın en büyük enerji şirketlerinden Alman Steag firması, Edirne Süloğlu’nda rüzgar santrali kuruyor. Bu rüzgar santralin kurulum aşamasını time lapse tekniği ile İKM yapıyor. Ayrıca hava çekimleri, röportajlar ve detay çekimlerle de Steag RES Süloğlu projesinin tanıtım filmini İKM hazırlıyor.

PEPSİ COOLER

Sadece Türkiye değil, dünyanın en büyük şirketlerinden Pepsi’nin soğutucu bölümü, tanıtım filmlerinde İKM’yi tercih ediyor. İKM her yıl Pepsi Cooler departmanın yeni geliştirdiği dolapların tanıtım filmlerini hazırlıyor.

 

Zenium Datacenters İstanbul One

zeniumdatacentersTürkiye’nin ilk toptan satış veri merkezi çözümleri sunan son teknoloji ürünü tesisi. İnşaa süreci “time lapse” tekniği kullanılarak başlangıçtan bitime kadar İKM tarafından görüntülendi.

Bilgi için : https://zeniumdatacenters.com/tr/

 

 

 

Avek Otomotiv AUDI Satış Ofisi

avek otomotivAvek Otomotiv Volkswagen, Volkswagen Ticari, SEAT, Audi, Skoda ve DOD markaları ile otomotiv sektöründe en önemli kuruluşlardan biridir.

Avek Otomotiv’in, Esenler’deki AUDI satış ofisinin inşa süreci “time lapse” tekniği kullanılarak İKM tarafından görüntülendi.

 

Onko-Koçsel Onkoloji İlaçları Üretim Tesisi (MEDPro)

onko-kocsel

İthalatçı firma kimliği ile faaliyete başlayan Onko-Koçsel, 2013 yılında üretim tesislerini hayata geçirmiştir. Firma “ONKOLOJİDE YERLİ YATIRIM TEŞVİK ÖDÜLÜ” sahibidir. Gebze Organize Sanayi içerisindeki Medpro üretim tesisinin yapım aşamaları “time lapse” tekniği kullanılarak İKM tarafından görüntülenmiştir.
Bilgi için : https://www.onkokocsel.com/

 

 

Stephen Wiltshire “İstanbul’u Resmet”

tahinciogluDahi bellek olarak bilinen Stephen Wiltshire, Tahincioğlu Holding’e ait Palladium Tower’ın açılışı için Türkiye’deydi. İstanbul’u havadan gezen Wiltshire,  5 gün boyunca İstanbul’u resmetti. İKM, “time lapse” tekniğini kullanarak tüm süreci görüntüledi.

Bilgi için : http://www.istanbuluresmet.com/