Kurgu

Montaj – Kurgu : 

Film kurgusu uzun süreç gerektiren bir iştir. Filme son hali bu kurgu sırasında verildiğinden en az çekim aşaması kadar önemlidir. İyi bir kurgu en sıradan bir filmi bile çok özel bir filme dönüştürebilir.

İstanbul Kurgu Montaj ekibi, temel kurgu programı olarak Avid Media Composer kullanmaktadır.
İstanbul Kurgu Montaj ekibi, temel kurgu programı olarak Avid Media Composer kullanmaktadır.

Biz IKM ekibi olarak profesyonel anlamda bütün kurgu-montaj ihtiyacınızı karşılıyoruz. Profesyonel kısa-uzun metrajlı filmden belgesele, kanallar için yapılan programlardan amatörce isteklerinize kadar her türlü kurgu-montaj işinizi yapıyoruz.Bütün video formatlarıyla çalışıyoruz. 4k videodan düşük çözünürlüklü cep telefonu kayıtlarına kadar her türlü video formatını isteğiniz doğrultusunda kurguluyoruz.

Günümüzde onlarca değişik video formatı kullanılmaktadır. Ancak İstanbul Kurgu Montaj ekibi, herhangi bir görüntü kaybına neden olmaksızın bütün video formatlarınızı kurgulayabilir.
Günümüzde onlarca değişik video formatı kullanılmaktadır. Ancak İstanbul Kurgu Montaj ekibi, görüntü kaybına neden olmadan bütün video formatlarınızı kurgulayabilir.

Avid Media Composer, Adobe Premiere ve After Effects kullandığımız temel programlar. Ancak bunların yanı sıra gerektiği durumlarda 3d Max ve Maya’da hazırlanan animasyonlardan, Adobe Photoshop’a kadar çok çeşitli programları kullanarak, hayal ettiğinize en yakın sonucu elde etmeye çalışıyoruz.

İletişim bilgilerimiz için <<buraya>> tıklayınız.